TÁBORY

Keďže Patrovec je pre deti a vznik krásnych zážitkov ako stvorený, tak v spolupráci  s občianskym združením Preliezka a občianskym združením Relax Patrovec organizujeme letné denné i pobytové tábory.

Aktuálnu ponuku letných táborov nájdete TU (denné tábory), TU (pobytové tábory)

ŠKOLSKÉ AKTIVITY

Kaštieľ nadväzuje na svoju tradíciu škôl v prírode a po rekonštrukcii ponákame školám klasické týždňové školy v prírode, školské výlety, deň školy v prírode, adaptačné programy, rozlúčkové akcie, rôzne vzdelávacie akcie, prenájom priestorov.

Zrekonštruované izby, krásna príroda, bezpečné okolie, chutná kuchyňa a starostlivý personál sú zárukou spokojnosti nielen škôl ale hlavne detí a ich rodičov.

Školy v prírode – ponúkame školám ubytovaciu kapacitu 40 lôžok, výbornú domácu stravu, spoločenskú miestnosť (učebňu), herňu, povalu vhodnú na oddychové i vzdelávacie aktivity, vonkajšie priestory, preliezačky, trampolíny, jazdy na koni, zvieratká, ohnisko, pingpong, lanovku, i onlinu hry v teréne.

Ponúkame 2 balíky služieb, a to:

Klasik: 5x denne strava, občerstvenie, pitný režim, 4x ubytovanie, využívanie celého areálu a vnútorných priestorov kaštieľa, ubytovanie pedagogického personálu, opekačka, online hra v prírode

Exclusive: balík Klasik + vozenie na koníkovi, vzdelávacie aktivity a hry, večerné kino, tulivaky v podkroví

Aktuálne ceny balíkov na požiadanie.  Po vyplnení rezervačného formulára sa s Vami telefonicky spojíme a odpovieme na všetky Vaše ďalšie otázky.

Deň školy v prírode – ponúkame školám stráviť vyučovací deň inak. V prírode. Zabezpečíme vzdelávacie aktivity prispôsobené veku detí a obed s občerstvením. 

Prezentácie a aktivity ponúkame na nasledujúce témy: Rozvoj kreatívneho potenciálu, Ekológia, Zo života rastlín a živočíchov, Vesmír, Príroda, Tímová spolupráca

Aktuálne ceny balíkov na požiadanie. Po vyplnení rezervačného formulára sa s Vami telefonicky spojíme a odpovieme na všetky Vaše ďalšie otázky.

VÝLETY

Okrem školy v prírode ponúkame školám, ale aj iným záujmovým združeniam, okrem škôl v prírode aj školské výlety s rôznym zameraním:

  • Školský výlet so športovými hrami, zvieratkami a opekačkou,
  • Deň školy v prírode,
  • Kurzy 1. pomoci,
  • Adaptačné programy,
  • Koncoročné, rozlúčkové výlety,
  • Kariérne poradenstvo pre stredné školy.

SLUŽBY

HIPOTERAPIA

Hipoterapia je forma animoterapie. Špeciálnym terapeutickým prístupom, pri ktorom sa využíva komplexné pôsobenie koňa na človeka, sa ovplyvňuje ako fyzická tak psychická stránka. Hipoterapia reguluje svalové napätie, rozvíja vnímanie, zlepšuje priestorovú orientáciu, podporuje koncentráciu pozornosti, tlmí hyperaktivitu, rozvíja sebadôveru, znižuje strach, usmerňuje správanie, podporuje kreativitu a radosť, odbúrava agresivitu a buduje schopnosť ovládať sa a mnoho iného.

Pedagogicko – psychologické jazdenie na ktoré sa špecializujeme je jednou z troch základných metód hipoterapie. Zahŕňa celú oblasť pedagogiky a psychológie. Je určené deťom s poruchami správania, pozornosti, reči, zmyslovými a duševnými poruchami, poruchami učenia, osobnosti, emócií.

Terapie prebiehajú individuálne, v trvaní 15 – 30 minút, v závislosti od druhu problému a stupňa postihnutia. Počas terapie sa využívajú rôzne hry, jednoduché cvičenia ale aj relaxácia. Všetko prebieha v kroku koňa. Terapie sa uskutočňujú vonku na jazdiarni alebo formou vychádzok do prírody. 

Terapie v našom stredisku sú limitované veľkosťou koňa (klienti max do 40 kg) a počasím (v prípade nepriaznivého počasia sa hipoterapia posúva).

2% pre Relax Patrovec, o.z.

Pomôžte nám aby sme my mohli pomáhať vám

Darujte 2% z dane a podporte komunitu ľudí, ktorej leží na srdci napredovanie a zveľaďovanie spoločnosti.

PODUJATIA

Vítame Vás na stránke nášho krásneho kaštieľa. Nachádza sa v osade Patrovec, ktorá je súčasťou Veľkej Hradnej. Jeho história sa spája s rôznymi slávnymi osobnosťami z minulosti a je opradený nespočetným množstvom zaujímavých príbehov. Radi by sme vám ho však predstavili v dnešnej podobe.

svadby
Svadba Katky a Peťa
Chatka Inovec
25. 02. 2025

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

IMG_1103
Otvorenie bufetu
Kaštiel Patrovec, bufet
25. 02. 2025

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

REZERVÁCIA CEZ FORMULÁR

Po odoslaní formulára vás budeme obratom kontaktovať pre potvrdenie rezervácie a doplnenie informácii.

Ak vidíte v našom kalendári poznámku “obsadené” tento termín už nie je možné vybrať. 

Akákoľvek iná poznámka (napr. čiastočne obsadené, ubytovanie,….) znamená, že si rezerváciu môžete vykonať a my Vás budeme obratom informovať či vieme Vašu akciu v danom termíne zrealizovať.

V prípade, že chcete zrušiť termín, tak nás kontaktujte na telefonné číslo +421 944 305 514.

PREHĽAD UDALOSTÍ

Informácie o novinkách

NEWSLETTER